Hallo, ik ben Bert!
Mijn naam is Bert, ik ben 35 jaar oud en heb thuis van kleins af aan altijd honden en katten gehad bij mijn thuis. Dat zorgt er wel voor dat honden en katten zich gewoonlijk snel op hun gemak voelen bij mij. Vanwege enkele lange reizen per jaar kan ik niet permanent een huisdier houden.
Ik woon momenteel in een huis met middelgrote tuin. Grote en kleine dieren kunnen zodus bij mij verblijven. Echter een beperking: de omheining is op bepaalde plaatsen slechts 1m20 hoog. honden die goed kunnen springen, kan ik dan ook niet opvangen.
60% van de tijd werk ik thuis waardoor er best veel tijd is om aandacht te geven aan de verblijvend en op thuiswerkdagen.
Voedsel / medicatie etc dient door de eigenaar meegegeven te worden.
Samenvatting
Woonplaats | Hondensitter Tienen (3300) |
Ervaring als hondensitter | 4 - 5 jaar |
Heeft zelf honden | Nee |
Heeft zelf katten | Nee |
Heeft zelf kinderen | Nee |
Rijbewijs | Ja |
Voorkeur hondensitlocatie | Bij hondensitter thuis |
Past op | Grote en kleine honden |
Professionele hondenopvang | Nee |
Hondenuitlaatservice | Nee |
Leeftijd | 35 |
Geslacht | Man |
Prijzen per hond
Per dag | € 15 |
Per dag en nacht | € 20 |
Gebruiker
Beantwoorde berichten | 100% |
Gemiddelde reactietijd | 9 uur |
E-mailadres | Geverifieerd |
Lid sinds | April 2021 |
Laatst bijgewerkt | Februari 2025 |
Laatste keer ingelogd |
Beschikbaarheid
Reviews
Nog geen reviews ontvangen.
0 Referenties
Wanneer Bert je heeft uitgenodigd om een referentie te schrijven, dan is dit de plek waar je referentie zal verschijnen.
In contact komen
Hoe werkt het?
-
Hondensitter Tienen zoeken
Zoek een geschikte hondensitter in Tienen. -
Aanmelden
Upgrade uw account om te reageren of plaats eerst een gratis zoekertje. -
Reageren
Heeft een een tijdelijk baasje voor uw hond gevonden, dan kunt u reageren. Daarna maakt u verdere afspraken met de hondensitter zelf.